Телепроекти

СПЕЦПРОЕКТИ

Концерти, фестивалі, яскраві і знакові події в житті міста, - знімальні групи телеканалу «Рудана» повсюди.

Історія на постаменті

Проходячи вулицями нашого міста, ми, іноді, і не помічаємо пам'ятників , що їх прикрашають. Ми звикли до їх вигляду і сприймаємо як елемент архітектури. А дарма.

ЧЕТВЕР

18:40

Політ Погляд

У цій умовно названій рубриці ми плануємо ділитися з глядачами ефірами на політичні теми. По суті, темами, які стосуються безпосередньо кожного.

Жіночій журнал

Жіночий журнал в телевізійному форматі, на сторінках якого є те, чим цікавиться сучасна жінка - від новинок у сфері індустрії краси чи моди до цікавих способів проведення дозвіл

ЧЕТВЕР

18:30

Приборкати фатум

Приборкати фатум – це таємниці підсвідомості, дослідження психо-емоційного стану людини та своєрідна інструкція до життя.

ВІВТОРОК

18:30

De jure/de facto

Шукаємо відповіді і розбираємося у колізіях права. Про зміни в законодавстві, реформи, актуальні питання в соціально-політичній та економічній сферах країни, наслідки незнання власних прав і обов`язків, - у нашому проекті. 

ПОНЕДІЛОК

18:30

На шляху до перемоги

За 400 кілометрів до війни розташований Кривий Ріг. Ми не чуємо вибухів, не ховаємся від них у підвалах, наші домівки теплі та затишні.

ВІВТОРОК

21:30

ДИВАН

Розважальне вечірнє шоу, гості якого потрапляють у по-домашньому теплу, гостинну, приятельську, а головне – невимушену атмосферу.

ВТ, ЧТ

18:10

Три питання лікарю

Питання до лікаря - це те, що найчастіше "питають у гугла". Професійні відповіді медиків - це те, що набагато корисніше будь - яких обговорень на інтернет - форумах.

СЕРЕДА

21:30

Спортивна середа

Спортивна середа - це територія здорового й активного способу життя. Раз на тиждень у прямому ефірі з гостями говоримо про найцікавіші події з життя спортивного Кривого Рогу.

СЕРЕДА

18:10

NEXT

NEXT - покоління, що керує часом. Час без цензури дорослих. Теми, цікаві підліткам, яким цікаво все. У прямому ефірі спілкуємося з молодими людьми про тренди, фішки й інші ульотні штучки.

ПТ

18:10

Знаки

Мы видим некоторые события, скролим ленту новостей, улавливая некоторые крупицы, а порою и лавины информативного потока. Мы видим знаки.

ЧЕТВЕР

21:10

Прості історії

"Прості історії" - це передача про харизматичних людей, які можуть стати прикладом, надихати та мотивувати.

СР, ПТ

21:10

Занурення

«Занурення» - реаліті-проект за участю глядачів! 15 відчайдушних героїв + 15 непередбачуваних локацій =  вибуховий телевізійний коктейль!

ПОНЕДІЛОК

21:10

Музпросвет

Хочете дізнатися, за що заарештовували Міка Джаггера, а Тіні Тернер назавжди заборонили селитися в готелях Лос-Анжелеса?

П'ЯТНИЦЯ

21:30

КнижКино

"КнижКино" - это программа о самых значимых книгах и их экранизация, и попытка решить вопрос, что лучше: фильм или книга.

ПОНЕДІЛОК

18:40

Міркувалки

Дивіться нові випуски найпозитивнішої розважальної програми телеканалу «Рудана» – «Міркувалки». Дитячі міркування на різні запитання подарують хвилини гарного настрою.

ПОСТФАКТУМ

Події тижня у Кривому Розі. Коментарі, факти, думки. Крапки над «і» ставимо у програмі «Постфактум»

РАКУРС

Щодня по буднях говоримо на теми, якими живе місто та країна. Економіка, політика, культура, - усе, що цікавить криворіжців. Ракурс -вечірній прайм на телеканалі "Рудана".

ПН - ПТ

19:15

Вектор

Еженедельная информационная программа о главных событиях предприятий Группы Метинвест и жизни Кривого Рога. Интересно о важном!

ЧЕТВЕР

20:15

Програма "Бесіди про вічне"

Говоримо про життя Криворізької єпархії та новини православного світу, житія святих та історії наших сучасників, таємниці християнського віровчення, Таїнства Церкви, святі місця

ПОНЕДІЛОК

18:10

Сторінки