Телепрограма

06:00 "Зарядка"
06:30 "Постфактум"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Музпросвiт"
07:35 Телегазета
07:40 Мультфiльми
08:00 "Постфактум"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "Зроблено в Українi"
10:20 "Next"
10:40 "На шляху до перемоги"
10:50 "Приборкати фатум"
11:00 т/с "Спадкоємцi дель Монте" 2 категорiя
11:50 "Жiночий журнал"
12:00 "Iсторiя на постаментi"
12:10 "Бiзнес-план"
12:30 "У фокусi Європа"
13:00 т/с "Спадкоємцi дель Монте" 2 категорiя
13:50 "5 хвилин з користю"
14:00 "Спортивна середа"
14:30 "Обранi часом"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Зроблено в Українi"
15:20 Мультфiльми
15:40 "Мрiя не старiє"
15:50 "Простi iсторiї"
16:00 "Цей день"
16:10 "Англiйська для дiтей"
16:30 "Диван"
17:00 т/с "Справа Дойла" 2 категорiя
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Бесiди про вiчне"
18:30 "Де факто"
18:40 "Книжкiно"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:00 Погода
21:10 "Занурення"
21:30 "Знаки"
22:00 т/с "Справа Дойла" 2 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Бесiди про вiчне"
01:00 т/с "Спадкоємцi дель Монте" 2 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Знаки"
07:35 Телегазета
07:40 Мультфiльми
08:00 "Цей день"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "Зроблено в Українi"
10:20 "Англiйська для дiтей"
10:40 "Книжкiно"
10:50 "Жiночий журнал"
11:00 т/с "Спадкоємцi дель Монте" 2 категорiя
11:50 "На шляху до перемоги"
12:00 "Простi iсторiї"
12:10 "Спортивна середа"
12:30 "Global 3000"
13:00 т/с "Спадкоємцi дель Монте" 2 категорiя
13:50 "Мрiя не старiє"
14:00 "Свiт майбутнього"
14:30 "Обранi часом"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Зроблено в Українi"
15:20 Мультфiльми
15:40 "Занурення"
16:00 "Цей день"
16:10 "Музпросвiт"
16:30 "Next"
17:00 т/с "Справа Дойла" 2 категорiя
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Диван"
18:30 "Приборкати фатум"
18:40 "5 хвилин з користю"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:00 Погода
21:10 "Бесiди про вiчне"
21:30 "На шляху до перемоги"
21:40 "Де факто"
21:50 "Iсторiя на постаментi"
22:00 т/с "Справа Дойла" 2 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Диван"
01:00 т/с "Спадкоємцi дель Монте" 2 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Бесiди про вiчне"
07:35 Телегазета
07:40 Мультфiльми
08:00 "Цей день"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "Зроблено в Українi"
10:20 "Музпросвiт"
10:40 "Iсторiя на постаментi"
10:50 "5 хвилин з користю"
11:00 т/с "Спадкоємцi дель Монте" 2 категорiя
11:50 "Де факто"
12:00 "Англiйська для дiтей"
12:20 "Next"
12:40 "Завтра - сьогоднi"
13:00 т/с "Спадкоємцi дель Монте" 2 категорiя
13:50 "Жiночий журнал"
14:00 "Обранi часом"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Зроблено в Українi"
15:20 Мультфiльми
15:40 "Знаки"
16:00 "Цей день"
16:10 "Книжкiно"
16:20 "Приборкати фатум"
16:30 "На шляху до перемоги"
16:40 "Свiт майбутнього"
17:00 т/с "Справа Дойла" 2 категорiя
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Спортивна середа"
18:30 "Мрiя не старiє"
18:40 "Простi iсторiї"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:00 Погода
21:10 "Диван"
21:30 "Занурення"
22:00 т/с "Справа Дойла" 2 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Спортивна середа"
01:00 т/с "Спадкоємцi дель Монте" 2 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Занурення"
07:35 Телегазета
07:40 Мультфiльми
08:00 "Цей день"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "Зроблено в Українi"
10:20 "Спортивна середа"
10:40 "Де факто"
10:50 "На шляху до перемоги"
11:00 т/с "Спадкоємцi дель Монте" 2 категорiя
11:50 "Приборкати фатум"
12:00 "Музпросвiт"
12:30 "Англiйська для дiтей"
13:00 т/с "Спадкоємцi дель Монте" 2 категорiя
13:50 "Книжкiно"
14:00 "Обранi часом"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Зроблено в Українi"
15:20 Мультфiльми
15:40 "Приборкати фатум"
15:50 "5 хвилин з користю"
16:00 "Цей день"
16:10 "Next"
16:30 "Бесiди про вiчне"
17:00 т/с "Справа Дойла" 2 категорiя
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Диван"
18:30 "Жiночий журнал"
18:40 "Iсторiя на постаментi"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:00 Погода
21:10 "Знаки"
21:30 "Мрiя не старiє"
21:40 "Простi iсторiї"
22:00 т/с "Справа Дойла" 2 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Диван"
01:00 т/с "Спадкоємцi дель Монте" 2 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Англiйська для дiтей"
07:35 Телегазета
07:40 Мультфiльми
08:00 "Цей день"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "Зроблено в Українi"
10:20 "Знаки"
10:40 "Приборкати фатум"
10:50 "Книжкiно"
11:00 т/с "Спадкоємцi дель Монте" 2 категорiя
11:50 "Мрiя не старiє"
12:00 "На шляху до перемоги"
12:10 "Бiзнес план"
12:30 "Euromaxx"
13:00 т/с "Спадкоємцi дель Монте" 2 категорiя
13:50 "Де факто"
14:00 "Обранi часом"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Зроблено в Українi"
15:20 Мультфiльми
15:40 "Бесiди про вiчне"
16:00 "Цей день"
16:10 "Простi iсторiї"
16:20 "5 хвилин з користю"
16:30 "Спортивна середа"
16:50 "Iсторiя на постаментi"
17:00 т/с "Справа Дойла" 2 категорiя
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Next"
18:30 "Занурення"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:05 Погода
21:10 "Диван"
21:30 "Жiночий журнал"
21:40 "Музпросвiт"
22:00 т/с "Справа Дойла" 2 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Next"
01:00 т/с "Спадкоємцi дель Монте" 2 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Бiзнес-план"
07:40 "Euromaxx"
08:05 "Global 3000"
08:30 Погода
08:35 "Телегазета"
08:40 "Зарядка"
09:00 Мультфiльми
09:40 "Next"
10:00 "Ракурс"
11:00 Серiал 1 категорiя
12:30 "Жiночий журнал"
12:40 "Мрiя не старiє"
12:50 "На шляху до перемоги"
13:00 "Книжкiно"
13:10 "Iсторiя на постаментi"
13:20 "Простi iсторiї"
13:30 "Приборкати фатум"
13:40 "Музпросвiт"
14:00 "Ракурс"
15:00 "Цей день"
15:35 Погода
15:40 "Знаки"
16:00 "Бесiди про вiчне"
16:20 "Англiйська для дiтей"
16:40 "Занурення"
17:00 "Де факто"
17:10 "5 хвилин з користю"
17:20 "Ракурс"
18:10 "Спортивна середа"
18:30 х/ф "Париж" 1 категорiя
20:30 "Цей день"
20:55 Погода
20:57 Телегазета
21:00 х/ф "Одержимий" 1 категорiя
22:55 Погода
23:00 "Цей день"
23:40 "Диван"
00:00 "Свiт майбутнього"
01:00 "Euromaxx"
01:30 "Global 3000"
02:00 Серiал 1 категорiя
03:30 "Музичний калейдоскоп
04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Бiзнес-план"
07:40 "У фокусi Європа"
08:05 "Завтра - сьогоднi"
08:30 Погода
08:35 "Телегазета"
08:40 "Зарядка"
09:00 Мультфiльми
09:40 "Спортивна середа"
10:00 "Ракурс"
11:00 Серiал 1 категорiя
12:30 "Обранi часом"
13:00 "Бесiди про вiчне"
13:20 "Занурення"
13:40 "Англiйська для дiтей"
14:00 "Ракурс"
15:00 "Цей день"
15:30 Погода
15:40 "Де факто"
15:50 "5 хвилин з користю"
16:00 "Зроблено в Українi"
16:20 "Next"
16:40 "На шляху до перемоги"
16:50 "Музпросвiт"
17:10 "Iсторiя на постаментi"
17:20 "Простi iсторiї"
17:30 "Приборкати фатум"
17:40 "Книжкiно"
17:50 "Жiночий журнал"
18:00 "Знаки"
18:20 "Мрiя не старiє"
18:30 х/ф "Одержимий" 1 категорiя
20:30 "Постфактум"
20:55 Погода
20:57 Телегазета
21:00 х/ф "Париж" 1 категорiя
22:55 Погода
23:00 "Постфактум"
23:40 "Диван"
00:00 "Свiт майбутнього"
01:00 "У фокусi Європа"
01:30 "Завтра - сьогоднi"
02:00 Серiал 1 категорiя
03:30 "Музичний калейдоскоп
04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя