«Життя яскраве без алкоголю, тютюну та наркотиків». Криворізькі освітяни виховують здорове покоління

      Управління освіти і науки виконкому міської ради організувало міську інформаційно-просвітницьку кампанію «Життя яскраве без алкоголю, тютюну та наркотиків».

У загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Кривого Рогу відбулось понад 570 заходів - виховні години, години спілкування «Ти і твоє здоров’я», оформлення інформаційних стендів, бібліотечних поличок.

У межах проекту відбулись тематичні засідання батьківських клубів на теми «Перші ознаки залежностей у дітей», «Взаємодія сім'ї та школи у вихованні здорового покоління», зустрічі з гінекологами, наркологами, дільничними лікарями, представниками міського Центру здоров’я та волонтерської громадської організації «Нова надія».

Серед заходів за допомогою медіазасобів - випуск публікацій, буклетів, газети «Країна дитинства», відеострім «Про важливе…» з демонстрацією короткометражних мульфільмів профілактичного змісту», фотоконкурси, перегляд мультфільмів «SOS алкоголь», «Подумай про майбутнє», «Не кури», «П’яні вишні». 

Позашкільні навчальні заклади організували психологічну студію для дітей пільгових та облікових категорій «Сила звичок», конкурс соціальних комп’ютерних малюнків «Ми обираємо здоровий спосіб життя», дискусійний клуб «Острів позитиву», міні-тренінг «Здоров’я в твоїх руках» для учнів «групи ризику».