Завтра у Кривому Розі - бандуристи Національної заслуженої капели ім. Георгія Майбороди

     Кривий Ріг, ти чуєш? До тебе їдуть справжні козаки! - звертаються до нас бандуристи Національної заслуженої капели ім. Георгія Майбороди.

Нестримна хвиля голосів неймовірної сили очікує на криворіжців 19 жовтня у Палаці культури "Центральний" на 44-му кварталі.

Завітайте на концерт "О, Україно! О, рідна ненько!"  і пориньте у розмаїтий репертуар капели - історичні пісні в сучасному оркеструванні,  глибинні народні думи, колядки та щедрівки в оригінальному аранжуванні В.Грицишина. Цікаві обробки народних пісень з ускладненням інструментального супроводу, змінами темпоритму та динаміки.

Капела виконує й широкі інструментальні оркестрові полотна, приміром, "Гірські потоки“ (музика В.Марунича»). Народні пісні виконуються з вокально-виконавською та інструментальною театралізацією. 

Колектив вже неодноразово виступав з концертами у зоні АТО перед воїнами — оборонцями незалежної України. Ці концерти проходили з великим успіхом. 

Криворіжцям бандуристи привезуть пісні визвольної боротьби, тож усіх шанувальників української музики запрошують на незабутню зустріч 19 жовтня о 19.00.