За чотири особливо тяжких злочини, зокрема, за зґвалтування та вбивство, криворіжець отримав довічне ув'язнення

   

          На лаві підсудних у Жовтневому районному суді Кривого Рогу опинився громадин Б., якого звинуватили у вчиненні одразу чотирьох особливо тяжких злочинів.

Розгляд даної кримінальної справи за клопотанням обвинуваченого Б. здійснювався у складі двох суддів та трьох присяжних у закритому судовому засіданні, - повідомляє прес-служба Жовтневого районного суду.

Судом було доведено винуватість громадянина Б. у скоєнні злочинів - проникненні до житла потерпілої К., насильницькому задоволенні, проти її волі, своєї статевої пристрасті природним і неприродним способом, подальшому умисному вбивстві жінки з корисливих мотивів.

За результатами судового розгляду прокурор просив суд призначити за вказані злочини обвинуваченому Б. найсуворіше покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією усього майна.

Брат убитої жінки також просив суд про довічне позбавлення волі для обвинуваченого.

Підсудний свою вину заперечував.

За результатами судового розгляду, суд присяжних одноголосно прийшов до висновку про доведеність вини обвинуваченого Б. у вчиненні розбою, вчиненого особою, яка раніше вчинила розбій, поєднаного з проникненням у житло та заподіянням тяжких тілесних ушкоджень; зґвалтуванні, вчиненого повторно, особою яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 153 КК України, що спричинило особливо тяжкі наслідки; задоволенні статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства та погрози його застосування, вчиненого повторно, особою яка раніше вчинила злочин передбачений ст. 153 КК України;  вбивстві, з корисливих мотивів, поєднаного із зґвалтуванням та насильницьким задоволенням статевої пристрасті неприроднім способом та призначенні найсуворішого покарання обвинуваченому Б. у виді довічного позбавлення волі з конфіскацією усього його майна.

Вказаний вирок суду може бути оскаржений учасниками судового провадження протягом тридцяти днів до Апеляційного суду Дніпропетровської області.