Євробляхери Кривого Рогу знову під Кабміном: йдеться про розмитнення авто, аварійні дороги та обмеження водійських прав

 

      19 вересня в Києві біля будівлі Кабінету Міністрів України зібралися власники автомобілів з європейською реєстрацією. Цензор.НЕТ.

Їх цікавлять питання доступного розмитнення своїх автомобілів, аварійні дороги в низці областей та обмеження водійських прав.

Причиною зібрання активістів стало засідання Кабінету Міністрів, на якому планують розглянути правки до двох законопроектів - №8487 та №8488, що передбачають доступне розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією і зниження податкового навантаження під час ввезення всіх іномарок у країну. Учасники акції наполягають на ухваленні таких правок.

Крім того, учасники спільноти "Авто Євро Сила" хочуть порушити питання аварійних доріг в Україні, через які гинуть люди, а також звернутися до влади з вимогою припинити звуження прав водіїв за допомогою внесення певних правок до нормативних актів.

Зокрема, йдеться про обмеження права водія знімати на камеру дії співробітника поліції під час зупинки ним транспортного засобу.

Щодо питання доріг перед учасниками акції виступив міністр інфраструктури Володимир Омелян. Він розповів про роботу Дорожнього фонду і збільшення у 2019 році фінансування на ремонт доріг як національного, так і обласного значення.

Серед мітингувальників перебувають і близько десятка водіїв із Кривого Рогу. Акцію вони називають мирною і сподіваються на успішний результат голосування про внесення необхідних поправок. 

"Це не разова акція, їх буде ще кілька, - коментують нашим кореспондентам криворізькі учасники. - Потрібно внести ці поправки до закону. Схоже, нам ідуть назустріч, зараз ведемо діалог з урядом. Нас загалом тут близько 1000 людей, по 10 водіїв із кожного осередку".

Криворіжці планують пробути у Києві до 16.00.