Волонтери Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива» передали допомогу пенсіонерам, ветеранам війни та праці

     Фонд Олександра Вілкула продовжує системно надавати допомогу і піклуватися про людей старшого покоління, ветеранів війни та праці.

Волонтери Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива» передали гуманітарну допомогу пенсіонерам, учасникам і дітям війни, афганцям, які проходять лікування в Дніпропетровському обласному шпиталі для ветеранів «Перлина» (смт. Роздори, Синельниківський район, Дніпропетровська область).

Зараз у госпіталі на лікуванні перебувають 55 учасників і дітей війни, афганців, ветеранів праці. Волонтери Фонду «Українська перспектива» поспілкувалися з кожним, передали продуктові набори та найтепліші побажання здоров'я від Олександра Вілкула. Виконавчий директор Фонду Оксана Живага прокоментувала: «Поговорили з кожним, хто сьогодні лікується в госпіталі, тому що, крім допомоги, їм необхідна наша увага. Вони розповідали свої історії, з кожної може вийти роман, тільки треба вміти чути і співпереживати. Уже понад три роки наш Фонд допомагає малозабезпеченим, нужденним, самотнім людям похилого віку. Волонтери передали Червоному Хресту і лікарням десятки тонн продуктів і медикаментів, і цю роботу ми продовжимо».

Лариса П'ятигорець, яка зараз проходить лікування у «Перлині», сказала: «Величезне спасибі Олександру Вілкулу та волонтерам Фонду за подарунки, за турботу, і особливо - за теплі слова, людське спілкування. Ось, як з рідними. Це дуже важливо для нас".

До Міжнародного дня літньої людини волонтери «Української перспективи» через ветеранські організації та відділення Червоного Хреста передали гуманітарну допомогу малозабезпеченим, одиноким, тяжкохворим людям старшого покоління. З маломобільними людьми з особливими потребами зустрілися вдома.

Улітку 2014 року Фонд «Українська перспектива» став першою недержавною організацією, яка почала надавати допомогу мирним людям, постраждалим від війни. За три роки вже понад 160 тисяч осіб по всій Україні отримали від нього продукти, медикаменти, побутову техніку, набори для новонароджених, предмети першої необхідності. Медикаменти та обладнання передані військовому шпиталю та міськлікарні №2 у Дніпрі, Військово-медичному клінічному центру Південного регіону в Одесі та іншим медичним установам.
Фонд співпрацює з Червоним Хрестом, UNICEF, «Лікарі без кордонів» та іншими вітчизняними й міжнародними гуманітарними організаціями.