У Кривому Розі правоохоронці слідчого управління побили адвоката Оксану Рагозіну. Коментар КВП

        У Кривому Розі правоохоронці слідчого управління обласного підпорядкування побили адвоката Оксану Рагозіну під час виконання нею своїх професійних обов'язків.

Учора жінку-адвоката, яка разом із підзахисним прибула до слідчого управління у Кривому Розі, силоміць не впустили до приміщення, - повідомляє комітет захисту прав адвокатів Ради адвокатів Дніпропетровської області. 

Рагозіна стверджує, що надала слідчим необхідні документи, зареєструвалася в журналі відвідувачів, але поліціянти виштовхали ї за двері, хапали за руки, побили, кинули на асфальт та закрили перед нею двері державної установи.

Підзахисного в цей же час заштовхали до будівлі поліції.

Адвокатка стверджує, що причиною таких дій поліції було намагання не допустити її до клієнта для надання професійної правничої допомоги під час його затримання.

Адвокатка повідомила про злочин на «гарячу лінію" Національної поліції. У соцмережах вона розмістила відео, відзняте нею на мобільний теелфон (обережно, нецензурна лексика!).

Рада адвокатів стверджує, що на теперішній час уже вжиті такі заходи: 
1. Медична допомога адвокату О. Рагозіній надана;
2. Звернення до Комітету захисту проф.прав Ради Адвокатів області направлено;
3. Заява про вчинення злочину подана.
4. Скликане позачергове екстрене засідання Комітету захисту професійних прав та гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Дніпропетровської області.
5. Прийнято рішення про необхідність звернення Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області до: Начальника ГУНП в Дніпропетровській області; Прокурора Дніпропетррвськоі області; Голови НАА України.

Справа знаходиться під контролем Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області.

У Криворізькому відділі поліції прокоментували цей кричущий випадок.

"Наразі за фактом умисного нанесення легких тілесних ушкоджень громадянці Рагозіній Оксані, 1971 р.н., внесено відомості до ЄРДР за ч.1 ст. 125. Тривають слідчі дії. Справа перебуває на контролі прокуратури", - повідомила журналісту ТРК "Рудана" інспектор сектору моніторингу КВП Оксана Бронецька.