У Кривому Розі двоє посадовців, яких підозрюють в одержанні хабара, можуть вийти з-під варти під заставу у 900 тисяч гривень

         Нагадаємо, заступник голови районної у місті ради та тимчасово виконуючий обов’язки голови районної у місті ради (депутат), вступивши у попередню змову, вимагали та одержали від підприємця хабар у 7 700 доларів США за вирішення питання передачі у довгострокове орендне користування двох приміщень комунальної власності за заниженою ринковою вартістю.

Також мова йшла про підписання договору оренди, в якому буде прописана можливість приватизації приміщень при здійсненні невід’ємних поліпшень матеріально-технічної бази, а також про позитивне голосування депутатами районних рад щодо подальшої приватизації цих приміщень.

Прокуратурою Дніпропетровської області нині здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно одержання неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України).

Посадовців затримали під час передачі хабара, їм повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці з визначенням застави у розмірі 900 000 гривень.

Досудове розслідування триває, - повідомляє пес-служба прокуратури.