У Дніпровському метрополітені знешкодили терористів. СБУ провела навчання. Відео

       У Дніпрі СБУ провела антитерористичні навчання.
  
Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Дніпропетровській області провела антитерористичні навчання у Дніпровському метрополітені.

У тренуваннях, умови яких були максимально наближені до реальних, взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Нацгвардії, поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, представники органів обласної та місцевої влади.

Учасники заходів відпрацювали порядок взаємодії із запобігання можливим диверсійним та терористичним загрозам на об’єкті критичної інфраструктури.

Також силовики здійснили заходи з нейтралізації та знешкодження умовних терористів, які за легендою тренувань захопили заручників та погрожували підірвати станцію метро.

Унаслідок ефективних та злагоджених дій спецпідрозділів було звільнено захоплених «терористами» людей, - звітує прес-служба силовиків.

Після завершення навчань Координаційна група АТЦ проаналізувала кожну фазу тренувань та відзначила належний рівень готовності сил та засобів до можливих терористичних загроз на об’єкті критичної інфраструктури.