Тримаємо стабільність комунальних тарифів, - облрада

          Майже 51 млн грн з обласного бюджету виділяється на погашення різниці у вартості комунальних послуг, повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради.

         За рахунок державної субвенції частину обласного бюджету розподілено на виплати боргів таких підприємств: КП «Теплосервіс» (м. Вільногірськ), КП КМР «Тепломережі» (м.Кам`янське), КП «Жовтоводський водоканал»,ТОВ «Дніпропетровське регіональне управління регіонального будівництва» у м. Кривий Ріг, КП «Павлоградводоканал» та «Павлоградтеплоенерго», ДП «Новомосковськтеплоенерго», ДП «Дніпротеплоенерго», «Верхньодніпровськтеплоенерго», «Перещепинетеплоенерго», «П`ятихаткитеплоенерго», КП «Дніпротеплоенерго» у П`ятихатському р-ні та ін.

      «Ціни на комунальні послуги, як і всюди у світі, повинні бути ринковими, аби забезпечувати нормальну роботу відповідних підприємств. Втім, для багатьох українців матеріально складно сплачувати рахунки за високими тарифами. Саме тому за рахунок державної субвенції обласна влада компенсує розхідну частину комунальним підприємствам, аби тарифи для жителів Дніпропетровщини максимально довго залишались стабільними», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.