Напередодні Дня рятівника у Кривому Розі проводять урочисті заходи

       17 вересня в Україні відзначають День рятівника.

Це професійне свято, яким вшановують пожежних, водолазів-рятувальників, працівників аварійно-рятувальних служб та інших спеціальних формувань, а також спеціалістів, які вносять свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Сьогодні, 14 вересня, біля пам’ятника Козаку Рогу проходять урочисті заходи з нагоди професійного свята, а також щорічної громадської акції «Запобігти, врятувати, допомогти!»

Відбулась виставка техніки та спорядження пожежно-рятувальних підрозділів міста, Державного военізованого гірничорятувального загону, КП «Аварійно-рятувальна мобільна служба рятування на воді» та підрозілу вибухотехнічної служби ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Діти розглядали пожежно-аварійно-рятувальну техніку та спорядження, охочі приміряли на себе оперативний одяг рятувальників, а також мали змогу спробувати себе на місці рятувальника, ліквідовуючи імітовану пожежу за допомогою пересувного імпульсного повітряно-водяного та переносних вуглекислотних вогнегасників.

Рятувальників привітали з професійним святом міський голова, представники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, промислових підприємств міста, духовенства та інші почесні гості.

ДСНСники отримали нагороди та цінні подарунки. Генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро Шевчик вручив керівництву криворізьких рятувальників сертифікати на отримання 150-ти комплектів робочої форми та 2650 метрів пожежних рукавів діаметром 51 мм для використання у повсякденній діяльності співробітниками пожежно-рятувальних підрозділів.

Перед рятувальниками та почесними гостями заходу виступили з номерами художньої самодяльності начальник караулу 11 ДПРЧ Кондратенко Денис, команда Дружини юних пожежних Криворізької педагогічної гімназії «Ангели» та дитячий танцювальний колектив Криворізької міської школи мистецтв №1 «Росава».