На відміну від Дніпра у Кривому Розі системно підтримується робота закладів культури

У Дніпрі склалася ситуація, яка ставить під загрозу функціонування дитячих шкіл мистецтва.

Про це повідомляє ІА «МОСТ-ДНІПРО».

А як йдуть справи з закладами культури в нашому місті?

Начальник управління культури Криворізької міської ради Наталія Стрига повідомила, що навіть у найскладніші часи у місті ніколи навіть не було думки закривати художні та музичні школи.

«Навпаки, Кривий Ріг системно підтримує заклади культури.

У 2016 році повністю переобладнали школу мистецтв №2 у Центрально-Міському районі. У Музичній школі №4 зробили ремонт системи опалення.

У 2017 році з міського бюджету було спрямовано понад 28 млн грн на ремонти закладів культури. Було зроблено ремонт підсобного приміщення музичної школи №3, оновлено фасад і встановлений пандус у виставковому залі, замінена система опалення в художній школі №2 і в палацах культури «Тернівський» і «Першотравневий». Триває ремонт ДК «Карачуни» і академічного міського театру музично-пластичних мистецтв «Академія руху».

У 2018 року з міського бюджету виділено кошти на ремонт даху в музичній школі №13, капітальний ремонт ДК «Терновський». У палаці культури поміняли вікна, оновили фасад, зробили танцювальний і дитячий майданчики. Також, будуть підготовлені проекти щодо заміни комунікацій в дитячій бібліотеці і виставковому залі.

У Кривому Розі 18 шкіл естетичного виховання. У них займається понад 6 тис. дітей. З них 1000 вихованців пільгової категорії отримують художню освіту безкоштовно », - повідомила вона.

За її словами, також, в Кривому Розі міська влада, навіть в умовах повного припинення фінансування з держбюджету, зберегла мережу дитячо-юнацьких спортивних шкіл, працюють всі позашкільні заклади, комунальні палаци культури. І найголовніше, на відміну від інших міст, де все переводиться в комерцію, в Кривому Розі діти безкоштовно займаються в гуртках та спортивних секціях.