На криворізькі маршрути вийшли 4 нових тролейбуси і 3 автобуси

   Від площі Визволення - до північних районів міста. Для зручності пасажирів та зменшення інтервалу дорожнього руху сьогодні на транспортні маршрути вийшли нові тролейбуси та автобуси.

Рухомий склад придбало місто на умовах лізингу. 

Відсьогодні транспортне сполучення центру міста з північними районами стало зручнішим.

Чотири одиниці електротранспорту - тролейбуси "Дніпро" виготовлені на Південному машинобудівному заводі. Їх на комунальному підприємстві "Міський тролейбус" обслуговуватимуть уперше. 

"Ми направляли наших водіїв у Дніпро стажуватися, техперсонал приїхав прямо на "Південмаші", де нас навчали, як обслуговувати ці машини, оскільки там є певні нюанси. Крім того, до нас приїжджали працівники "Півжденмашу"навчати наш персонал", - коментує Олег Сизов, в.о. директора КП "Міський тролейбус".

"Машина на електроніці, з кондиціонером, у кабіні відеокамери, стоїть бортовий комп'ютер, табло на рідких кристалах, панель зручна - тролейбус нового покоління", - констатує водій Володимир Олашин.

Серед інших переваг нового електротранспорту - низька підлога, високий і комфортабельний салон, на середніх дверях - відкидний пандус для людей з обмеженими фізичними можливостями та пасажирів з дитячими візками.

Поповнення нового покоління транспорту в Кривому Розі - не останнє. Ще на чотири тролейбуси "Дніпро" місто очікує у вересні. 

Ще одне придбання для міста - три нові автобуси марки "МАЗ", які курсуватимуть по 228-му маршруту. Він з'єднує площу Визволення та житломасив Північного комбінату.

На балансі міста разом з ними - вже 14 "МАЗів"- екобусів, які працюють на газовому пальному.

Закуповуючи нову техніку, в Кривому Розі не обходять увагою і можливості власних підприємств. У планах ще до завершення цього року - капітально відремонтувати п'ять тролейбусів та запустити два гібридні. Також на базі комунального підприємства виготовлять перший "Криворізький" тролейбус.