Музика, танець, гумор і народне ігрище. 26 жовтня у Палаці "Північний" виступить ансамбль "Славутич"

 

           Палац культури "Північний" запрошує усіх охочих до мистецтва криворіжців на концерт академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич».

Ансамбль "Славутич" - збирач, зберігач та продовжувач традицій самобутнього народного мистецтва запорізького Придніпров'я, його невтомний пропагандист.

Витоки творчості ансамблю лежать в традиціях української народної пісні, поєднуючи в собі музику, танець, народне ігрище.

Творче обличчя "Славутича" – це вокально-хореографічні композиції, танцювальні сценки та мініатюри в поєднані з вокалом, м'яким гумором, ліричним щирим словом.

Кожна програма вирізняється оригінальністю, тонким почуттям стилізації фольклору – невичерпного джерела творчості народу.

Молоді, гарні, повні творчої енергії виконавці ансамблю "Славутич" створюють на сцені свято, даруюче веселощі та натхнення. 

За 47 років свого існування ансамбль "Славутич" отримав загальнодержавне і міжнародне визначення. Колектив побував в усіх країнах СНД, у Франції, Швейцарії, Румунії, Польщі; провів більше 7 000 концертів, де завжди з честю демонстрував досягнення національної культури. 

Ансамбль - переможець I, II, III  турів Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П. Вірського, постійний учасник обласних та міських культурних заходів до професійних і державних свят.

Концерт розпочнеться о 18.30. Білети вже в продажу.