Криворізькі рукопашники завоювали медалі на чемпіонаті Європи у Будапешті

           Чемпіонат Європи у Будапешті зібрав понад 250 спортсменів з 14 країн світу. До української збірної увійшли 36 бійців, 7 з яких представляли Криворізьку міську федерацію рукопашного бою.

          Криворізькі спортсмени виступили на відмінно і зайняли призові місця:

- Яновська Анастасія (1 місце – легкий контакт; 2 місце – демонстрація техніки в команді (ката); 3 місце – демонстрація техніки);

- Сотников Вадим (1 місце - ката; 2 місце - демонстрація техніки в команді);

- Гдаль Валерія (2 місце - легкий контакт; 2 місце - командні поєдинки);

- Москальов Павло (1 місце - особистий контакт; 1 місце - командні поєдинки);

- Клись Олег (1 місце - демонстрація техніки зі зброєю; 2 місце - легкий контакт);

- Мельниченко Олександр (1 місце - дозований контакт);

- Овсієнко Кирило (3 місце - дозований контакт).

         Українці показали високий рівень підготовки і зайняли в підсумку перше загальнокомандне місце. Німеччина - на другому місці. На третьому місці - представники Нідерландів.

        Вітаючи криворізьких рукопашників з перемогою, мер Юрій Вілкул зазначив: «Ми пишаємося нашими чемпіонами і розуміємо, що спортивні досягнення – це величезна праця, як спортсменів, так і тренерів. Кривий Ріг завжди був спортивним містом, і ми продовжуємо цю славну традицію. Наші бійці демонструють справжній криворізький характер. Місто підтримує спорт і в подальшому робитиме все для його розвитку, створювати комфортні умови для підготовки спортсменів найвищого рівня».

        І спортсмени, і тренери отримають муніципальну спортивну стипендію, засновану в 2017 році Юрієм Вілкулом.

        Нагадаємо, що Кривий Ріг – перше місто в Україні, в якому кращі спортсмени і тренери щорічно отримуватимуть такі стипендії. Їх розмір залежить від класу змагань і становить від 8 до 100 тисяч гривень. 

Фото: ІА "Кривбас On-Line"