Коштом міського бюджету Кривого Рогу профінансують зарплати та пільгові пенсії медиків, ремонт сирітських квартир та ліфтів

          На засіданні Криворізького міськвиконкому розглянули  49 питань соціального захисту містян, зміцнення матеріально–технічної бази закладів культури та освіти, виконання програми розвитку житлово-комунального господарства.

Місто змушене дофінансувати галузі освіти і медицини, оскільки коштів державної субвенції не вистачає.

Прийнято рішення направити додатковий фінансовий ресурс на підтримку ключових напрямків: «соціалку», бюджетні установи, ЖКГ.

На виплату зарплати і пільгових пенсій працівникам медичних закладів вторинного рівня, а також на оплату енергоносіїв лікарням місто виділить майже 17 млн. грн.

Важливе питання - підтримка дітей, позбавлених батьківського піклування. Міським коштом профінансують ремонт трьох квартир дітей-сиріт.

Гроші виділять на облаштування чотирьох будинків сімейного типу в Центрально–Міському, Довгинцівському та Покровському районах - на придбання меблів, побутової техніки та інших предметів домашнього інтер'єру.

Додаткові кошти планують спрямувати на забезпечення діяльності кризового центру для жінок, які постраждали від насильства.

Крім того, з бюджету оплатять  виконання поточних ремонтів у закладах культури та придбання необхідного обладнання для навчальних закладів.

Заступник мера Олександр Катриченко підкреслив, що додатковий ресурс пропонується виділити для проведення капітального ремонту ліфтів.

У Кривому Розі вже капітально відремонтовано 253 ліфти. З початку 2018 року відремонтовано 96 ліфтів. Загалом цьогоріч у Кривому Розі заплановано капітально відремонтувати 97 ліфтів.