Дві українські книжки визнані найкращими дитячими книгами світу

   

        Два українські видання увійшли до каталогу найкращих дитячих книг світу, - повідомляє coma.in.ua

Щорічний буклет “The White Ravens” (“Білі круки”) випускає Міжнародна Молодіжна Бібліотека “International Youth Library” в Мюнхені. Він є аналогом шорт-листа премії “Оскар” у книговидавничому бізнесі.

До каталогу “Білі круки” іноземне журі обирає найкращі дитячі книжки з усіх країн світу, які згодом рекомендують до читання дітям і підліткам по всій планеті. Книги надсилають до Міжнародної Молодіжної Бібліотеки в Мюнхені, де з них формують перелік найкращих за критеріями літературного стилю, дизайну, універсальності теми, новаторства тощо.

До цьогорічного списку увійшли “Фарбований Лис” Івана Франка видавництва “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” та “Сузір’я Курки” Софії Андрухович і Мар’яни Прохасько видавництва “ВСЛ”.

Торік до каталогу також увійшло два українських видання — “Хто росте у парку” (“ВСЛ”) та “Вітер з-під сонця” Оксани Лущевської (видавництво “Фонтан казок”).

2015-го найкращими українськими дитячими книжками журі обрало “Війна, що змінила Рондо” Андрія Лесіва (“ВСЛ”) та “Мій маленький Київ. Путівник для дітей” (видавництво “Лаурус”).