80-річний ювілей урочисто відзначив Криворізький суриковий завод

     Словами подяки за нелегку працю зустріли сьогодні день народження підприємства співробітники Криворізького сурикового заводу, який відзначив 80 років від дня заснування.

Від кустарної "Красфабрики" у 1938-му - до сучасного високоякісного виробництва лакофарбової продукції, сухих пігментів та наповнювачів. Так позиціонує сьогодні себе Криворізький суриковий завод.

Два напрямки, два виробничі майданчики - цех емалі на вулиці Купріна і цех сухих пігментів по Нікопольському шосе. Такі сучасні потужності підприємства. А ще - нові види продукції, ріст виробництва, збільшення фонду зарплати до 4-х мільйонів гривень, інвестиції в модернізацію виробництва та екологію.

"Виділено близько 5 мільйонів на покращення роботи нашого обладнання, збудовано новий рукавний фильтр - це дозволило мінімізувати викиди підприємства в атмосферу, згідно з європейськими стандартами", - підбиває підсумки Олександр Васильков, генеральний директор заводу.

До поздоровлень колективу підприємства приєдналися народні депутати. Андрій Гальченко привітав людей особисто та передав теплі слова подяки від Костянтина Павлова, який  працював на цьому заводі більше 4 років.

Своїй славній історії підприємство завдячує колективу. Це - понад півтори сотні фахівців.

Нагороди від міста й заводу з нагоди ювілею підприємства отримали кращі працівники та ветерани виробництва.