16 та 17 жовтня Кривий Ріг насолоджувався «Інтонаціями» чарівної Тіни Кароль (ФОТО)

         Народна артистка виступила в рамках Всеукраїнського туру на підтримку свого нового альбому «Інтонації».

         Нова програма Тіни Кароль - симбіоз жіночих історій, виражених у піснях і танцювальних постановках у стилі modern and contemporary. У концерті взяв участь балет Kozar Dance Theatre під керiвництвом хореографа-постановника Василя Козаря.
Балет було неможливо відрізнити від самої Тіни: їхні костюми, зачіски завжди повторюють образ поп-діви. Фокус із двійниками, який запам'ятався після кліпу «Я не перестану», добре розкриває суть самого шоу - показати різні інтонації жінки, всі відтінки жіночого "Я".

        «Інтонації» - це яскраве і складно технологічне шоу. Завдяки перевізній телевізійній станції на концерті використовувалася багатокамерна зйомка, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами. Глядачі вперше побачили пряму live-трансляцію одразу на екранах у залі. До речi, шанувальники співачки у Facebоok мали унікальну можливість побачити нову програму Тіни Кароль у прямому ефірі. Пряма трансляція велася з Кам'янця-Подільського та Чернівців. Охоплення аудиторії було рекордним - 300 тисяч користувачів.

       «Кожна пісня - це інтонації моєї душі. У цьому альбомі я інтоную щиро і чисто, з ніжністю й надривом. Це одкровення мого жіночого Я. Впевнена, що кожен почує у моїх нових піснях свої інтонації», - каже Тіна Кароль про свій новий альбом.

       Співачка також виконала всі свої вiдомі хіти. Шоу тривало двi з половиною години. Сучасна хореографія, живий звук, світові та відео спецефекти зробили його барвистим і наповненим палітрою почуттів.

       Режисерами нової сольної програми Тіни Кароль стали Наталія Острикова, Наталя Лисенкова та Марія Григоращенко, відомі своєю режисурою вокального проекту «Голос країни» на каналі 1+1.

       Новий альбом Тіни став справжньою сенсацією. Його високо оцінили як слухачі, так і музичні критики.

      «Альбом "Інтонації" - це найгучніший виклик в українській музичній історії, який коли-небудь кидала поп-зірка у зеніті своєї слави. Кидала собі, слухачам, колегам по сцені різного калібру», - зазначає у своїй рецензії на альбом музичний критик, головний редактор Karabas Live Ігор Панасов. 

       Всеукраїнський тур Тіни Кароль має стати наймасштабнішим в кар'єрі співачки. Загалом артистка виступить у 35 містах України, давши 55 концертів.