В’ячеслава Волка оперуватимуть за 7-10 днів (ВІДЕО)

        Пораненого під час військових навчань криворізького оператора В’ячеслава Волка прооперують приблизно за 7-10 днів. Інформацію про це підтвердила дружина В’ячеслава Інна Волк, передає Радіо Свобода. 

        Як повідомлялося, операцію планували провести в суботу, 15 липня, але потім стало відомо, що її перенесли.

        Лікар-нейрохірург із Києва, який здійснив ревізію рани, зазначив, що стан поверхні рани не дає поки зробити операцію. Замість зруйнованого шийного хребця В’ячеславу мають поставити титановий імплантат.

       Тож, як і раніше, родина постраждалого потребує фінансової підтримки. Адже лікування такого тяжкого поранення дороговартісне. Окрім того, Славі буде необхідна тривала й недешева реабілітація.

       «Кошти потрібні, і лікарі кажуть про це. Думаю, фінансова допомога актуальна. Родичі допомагають, друзі, знайомі. Але в нас маленька дитина. Ми з дитиною тимчасово переїхали до Дніпра, щоб бути поруч, живемо на винайнятій квартирі. Стан у нього стабільно важкий, як кажуть лікарі. Він сам не дихає, на апараті. Я йому ставлю питання, він мені відповідає або очима, або злегка головою. Ось так поки спілкуємось», – поділилася Інна Волк.  

         Дивіться також:

         ГОЛОВЛІКАР ЛІКАРНІ ІМ. МЕЧНИКОВА ПРО СТАН В'ЯЧЕСЛАВА ВОЛКА (ВІДЕО);

         ОПЕРАТОР «ПЕРШОГО КРИВОРІЗЬКОГО» ДІСТАВ ПОРАНЕННЯ ПІД ЧАС ІНСЦЕНІЗАЦІЇ ЗАТРИМАННЯ