У місті діють обмеження руху транспорту

            Нагадуємо, що у зв'язку з підготовкою та проведенням масових заходів з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості відсьогодні й до 16 липня в центрі Кривого Рогу рух транспорту обмежено. Дорога перекрита по вулиці Віталія Матусевича від перехрестя з вулицею Костенка до перехрестя з вулицею Мистецькою (як позначено на карті). Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції міста

            Обмеження почали діяти сьогодні з 12:00 і будуть зняті 16 липня після відповідного розпорядження.

            На зазначений період часу також внесені зміни в маршрути міського громадського транспорту, що пролягають вказаними вулицями.

            Завтра, 15 липня, з 16:00 до 23:00, буде перекрито рух транспорту на ділянці автодороги по вул. Мусоргського (від вул. Рекордна до вул. Калантая).

           Для об’їзду перекритої ділянки проїзної частини рух міського пасажирського автотранспорту загального користування буде спрямовано по вулицях Рекордна, Армавірська, Калантая. А рух тролейбусних маршрутів №4 «мкр-н 4-й Зарічний – ст. Рокувата» та №17 «пл. Толстого – ст. ШТ Електрозаводська» в зазначений період буде тимчасово припинено.

          Рух тролейбусного маршруту №3 «м-н 30-річчя Перемоги – пл. Толстого»  та №23  «ст. Рокувата – пл. Визволення»  буде здійснюватися до зупинки «Спорткомплекс», тролейбус №10 «зуп. "Рудозбагачувальна фабрика №1" – вул. Мусоргського (зуп. "Спорткомплекс")» та №18 «зуп. "10-й мікрорайон" – вул. Мусоргського (зуп. "Спорткомплекс")» курсуватиме через вул. Тимірязєва.