У Дніпрі СБУ ліквідувала конвертцентр з обігом у 700 мільйонів гривень (ФОТО, ВІДЕО)

          Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою припинили у Дніпрі діяльність конвертаційного центру, що підпорядковувся російському банку і зареєстрованій у РФ корпорації. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

         Організатори оборудки відкрили низку фіктивних фірм для надання «послуг» з мінімізації податкових платежів, незаконного оформлення податкового кредиту та переведення коштів у готівку.

         Замовники перераховували безготівкові кошти на рахунки фіктивних підприємств, які були зареєстровані на підставних осіб. Потім зловмисники знімали ці гроші готівкою, як фінансову винагороду. При цьому директори підприємств-отримувачів до банківської установи не приходили та документи не підписували. Таким чином, протягом 2016-2017 років у «тінь» було виведено понад 700 млн грн.

         Під час обшуків в офісах, місцях проживання та автомобілях фігурантів справи оперативники СБ України вилучили 1,2 млн грн, 42 печатки фіктивних підприємств та фінансово-господарську документацію, що підтверджує протиправні дії ділків.

         Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 205 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

         Відео за посиланням.