Твори криворізьких авторів В.Стецюка і Н.Сауляк лікуватимуть серця хворих діток

У Києві в Art Ukraine Gallery пройшла презентація незвичайної поетичної збірки «Наснилися мені квітучі ружі».

Її авторами є 26 українських журналістів, що об’єдналися у благодійному проекті заради допомоги хворим дітям, якими опікується Центр дитячої кардіології та кардіохірургії.

Серед авторів збірки як відомі журналісти з центральних видань і телеканалів – Олексій Ананов, Ольга Кашпур, Олег Панюта, Тамара Хрущ, Марія Старожицька, так і з місцевих засобів масової інформації.

У збірці представлені твори криворізьких журналістів Нелі Сауляк і Володимира Стецюка. В оформленні обкладинки збірки використано репродукцію з картини журналіста-художника Світлани Леонтьєвої. Рядок з її ж вірша ліг і в назву прекрасно виданої збірки.

"Ініціатором і натхненником проекту виступив керівник соціальної служби Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Сергій Нагорянський, який і запалив журналістів ідеєю цього благодійного видавничого проекту, - повідомляє на сайті Український час криворізький журналіст, письменник Володимир Стецюк. - Кошти від продажу колективної збірки мають піти на придбання медичного обладнання для унікального кардіологічного центру, де працюють дивовижні люди, зокрема легендарний лікар Ілля Ємець, який уперше в Україні й на пострадянському просторі почав успішно оперувати новонароджених з тяжкими вадами серця.

Кардіологічний центр проводить близько трьох тисяч складних операцій на рік, рятуючи життя новонароджених крихіток. Кожна така операція коштує десятки тисяч гривень. Десятки мільйонів гривень потрібно для забезпечення центру усім необхідним – від памперсів до складного медичного обладнання. Тому колектив медичного закладу і небайдужі громадяни постійно шукають шляхи залучення додаткових коштів для центру.

Це вже третя спроба залучити благодійні кошти для допомоги Центру дитячої кардіології та кардіохірургії через журналістів. Першим був благодійний художній аукціон, на якому виставлялися на продаж роботи журналістів-художників. Потім пройшов благодійний пісенний концерт, у якому взяли участь журналісти-вокалісти. Як повідомив Сергій Нагорянський, завдяки цим благодійним акціям вдалося зібрати для центру близько двох мільйонів гривень.

Благодійний продаж накладу щойно виданої поетичної збірки «Наснилися мені квітучі ружі» відкрито! Замовити збірку можна на сайті Центру дитячої кардіології та кардіохірургії".

Вітаємо наших талановитих земляків-доброчинців!