Ще 32 криворізьких воїна АТО вирушили на реабілітацію до Нижньої Сілезії (ФОТО)

           Вже друга група криворізьких військовослужбовців відправилися на оздоровлення та  комплексну реабілітацію в Польщу, в один з кращих санаторіїв Нижньої Сілезії – «Лендек-Здруй».

          Один з учасників групи, ветеран АТО Роман Журавель, сказав: «Спасибі місту, меру Юрію Вілкулу за підтримку й турботу про земляків-воїнів АТО. Час зараз непростий. І знайти, викроїти в сімейному бюджеті гроші на поїздку в санаторій дуже складно, практично нереально, тим більше за кордон. А у нас місто взяло на себе всі витрати на оформлення віз, проїзд і реабілітацію. Нам сказали, що в Польщі для нас буде екскурсія, і все це безкоштовно. Я спілкувався з хлопцями, які вже повернулися з санаторію – вони дуже задоволені, як організацією поїздки, так і курсом реабілітації».

          Нагадаємо, що в рамках підписаної угоди про співпрацю між Кривим Рогом і воєводством Нижньої Сілезії учасники АТО проходять реабілітацію в одному з кращих санаторіїв Європи – «Лендек-Здруй». Для криворізьких АТОвців це лікування безкоштовне: 50% фінансування бере на себе міська влада, решту  50% – польська сторона.

          Перший заступник мера Євген Удод зазначив: «Ми обираємо кращі курорти, де наші хлопці зможуть пройти найбільш якісний і ефективний курс реабілітації. Також готуємо в місті цілий комплекс заходів, спрямованих на оздоровлення та лікування воїнів АТО. Для цього в травні буде відкрито перший в Україні Центр реабілітації учасників бойових дій. З воїнами працюватимуть кращі психологи та лікарі».

         «Спілкуюся з товаришами з інших міст, і вони нам по-доброму заздрять. Такої комплексної допомоги учасникам АТО, як у Кривому Розі, в інших містах немає. Не виплачується матеріальна допомога на оздоровлення, на вирішення побутових проблем. А у нас це все працює практично з перших днів початку проведення АТО», – зазначив ветеран АТО Сергій Турчин.