Перший сезон у великому хокеї «Кривбас» завершує на третьому місці

Останній матч «Донбас» – «Кривбас» у Дружківці, що відбувся 19 березня, завершився рахунком «5:2». Тож перший сезон у великому хокеї «Кривбас» завершує в ранзі третьої команди країни, повідомляє прес-служба нашої команди.

Донеччани почали гру з позиції сили. Криворіжці шукали щастя в контратаках, але успіху вони не принесли. Перша двадцятихвилинка завершилась рахунком 1:0. За три з гаком хвилини до перерви запалив Буценко.

Майже такий самий малюнок гри спостерігався і в наступній третині: чемпіони розхитували оборону гостей і в одному з епізодів спроби втілилися в результат. Благой зміг прошити Безхлібного і встановив рахунок 2:0. Підопічні Куликова почали тиснути в кінці періоду, але рахунок змінюватися не поспішав.

А ось в третьому періоді «Кривбас» повернувся в гру. Євген Секирко зміг випередити Захарова і скоротити відставання до мінімуму. Та, на жаль, незабаром нашому кіперу знову довелося пропустити. Той же Захаров результативно реабілітувався, а пізніше був точний в атаці Нікіфоров – 4:1. Криворіжці відповіли дальнім кидком Секирко й підставленою ключкою Афанасьєва – 4:2! І все ж таки останнє слово було за господарями: Захаров зробив дубль та оформив 5:2.