«Особливі» діти підуть до загальноосвітніх шкіл

          «Особливим» дітям, які раніше часто змушені були займатися з вчителями індивідуально, - тепер створять всі необхідні умови для адаптації в звичайних школах. Про це розповів радник голови облдержадміністрації з інновацій Юрій Голик, передає прес-служба ДніпроОДА.
         За його словами, Дніпропетровська область стала одним з пілотних регіонів, в яких реалізується масштабний проект з впровадження інклюзивної освіти. Це - європейський підхід, коли діти з особливими потребами не відштовхуються суспільством, а максимально до нього залучаються.
        Спеціально для таких дітей в п'ятдесяти школах області цього року відкриють медіатеки - сучасні бібліотеки з креативним дизайном, книжковими полицями з цікавою літературою, комп'ютерами і зоною відпочинку.
        Вперше в Україні на Дніпропетровщині в одній зі шкіл з'явиться і ресурсний кабінет - кімната, де особливі діти можуть відпочивати і займатися з корекційними педагогами чи батьками. Модульні меблі дозволять обладнати зони для індивідуального і групового навчання.
        Надалі такі ресурсні кабінети планується створювати у всіх школах, де навчаються діти з особливими потребами.