ООН хоче ввести санкції проти КНДР через «надзвичайно дестабілізуючу поведінку» держави

         Рада безпеки ООН 20 квітня різко засудила Північну Корею за останні випробування балістичних ракет, наголосивши на можливості запровадження нових санкцій проти Пхеньяна. В одноголосно ухваленій заяві Ради безпеки міститься вимога «не проводити подальших ядерних випробувань», оскільки це надзвичайно посилює напруження у регіоні і світі. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

        В ООН наголошують на можливості запровадження подальших важливих заходів, зокрема санкцій, для зупинення ракетних випробувань Північної Кореї.

      «Якщо ми будемо змушені почати розглядати санкції чи інші дії, ми це зробимо», – сказала репортерам посол США при ООН Ніккі Гейлі.

       Як повідомляли ЗМІ, США мають намір владнати проблеми з діями Північної Кореї за допомогою Китаю, чи без нього. Зі свого боку Північна Корея заявила про свою готовність вести війну зі США, якщо американська влада наважиться на військові дії проти держави.

       28 квітня Рада безпеки проведе спеціальне засідання, присвячене північнокорейській ядерній програмі. Воно пройде під головуванням держсекретаря США Рекса Тіллерсона, зі звітом виступить генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерріш. На засідання запрошені міністри закордонних справ країн-членів Ради безпеки ООН.

       Фото: radiosvoboda.org