На Криворізькому факультеті ДДУВС вшанували пам'ять загиблих правоохоронців

22 серпня – Всеукраїнський день пам'яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службового обов'язку.

Цього дня поминають усіх тих, хто поклав своє життя на вівтар служіння Закону та Правопорядку.

Cьогодні вранці, о 9.00, у Криворізькому факультеті Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбулось поминальне богослужіння, яке провів протоієрей отець Валентин. 

На панахиді присутні представники Покровського відділу поліції, Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, слухачі навчального закладу.

"Правоохоронці стоять на сторожі спокою та інтересів наших громадян, - впевнений заступник декана Криворізького факультету ДДУВС Олександр Савченко. - Сьогодні ми зібралися в цьому місці на молебень, помолилися за їхні душі та їхніх батьків, за Україну, щоб якомога менше працівників правоохоронних орагнів йшли з життя від рук негідників".

Протоієрей отець Валентин зазначив: "На криворізькому факультеті Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ ми здійснили спільну молитву у храмі, який носить імя Іоанна воїна. Це день, коли ми можемо віддати шану правоохоронцям, що поклали життя заради миру в нашій Вітчизні. Ми маємо пам'ятати, що Батьківщина нині потребує гідних синів, а людина, яка молиться, вдосконалюється. Це і виховна робота з курсантами, які прийшли сьогодні до храму. Якщо ми не будемо молитися, то і наші близькі не будуть молитися за нас".