Кривий Ріг святкує День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Як і де?

             Вже сьогодні святкування розпочалися біля палацу культури Південного ГЗК. Адже тут свято подвійне - День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості і День народження Південного комбінату. На площі біля ПК "Південний ГЗК" з 17:00 для дітей та молоді відкрито декілька розважальних зон. А о 19:00 розпочнеться великий концерт за участі зірок українського шоу-бізнесу.

             До професійного свята Північний ГЗК підготував святковий подарунок для жителів Тернівського району. В рамках Програми соціального партнерства комбінат виконав реконструкцію площі В. Терещенка. З нагоди закінчення проекту тернівчани розпочали святкувати вже сьогодні з 17:30. 

             15 липня мешканців Тернівського району чекають на святкову програму, яка відбудеться на площі перед ПК "Північний ГЗК". Організатори підготували для гостей цікаву розважальну програму та багато подарунків, зокрема, виступи популярних українських виконавців - гурту «Пара нормальних» і переможця талант-шоу «Х-фактор» Віктора Романченка.

            На Інгульці святкові заходи відбудуться 14,15 і 16 липня. Дорослі і діти зможуть відпочити і розважитися на атракціонах, взяти участь у майстер-класах, подивитися шоу-програму. Гала-концерт за участю зірок української естради відбудеться в суботу, о 19:00. Привітати інгульчан зі святом приїдуть музиканти групи «Скай» і Маша Собко.

            Центральний комбінат запрошує криворіжців і гостей міста зустріти День металурга і гірника 15 липня на головному святковому майданчику Покровського району. Велика шоу-програма на площі біля ПК «Центральний» розпочнеться о 17:00. Працюватиме «Парк розваг» з безліччю конкурсів, творчих локацій і майстер-класів. Увечері - концерт групи «Авіатор» і співачки Лавіки.

            15 липня на площі біля Криворізького державного цирку з 16:00 до 18:00 дітей порадують великою програмою з аніматорами, шоу мильних бульбашок, цирковими номерами, батутами та атракціонами. А з 18:00 криворіжці зможуть відвідати безкоштовний святковий концерт. У ньому візьмуть участь місцеві колективи, а також відомі українські зірки. Спеціальні гості - гурт «Воплі Відоплясова», Вадим Олійник та Маша Гойя.

            Детальніше - в афішах.