Криворізькі регбісти потрапили в топ-10 чемпіонату України

20 травня на одеському стадіоні «Академія спорту» пройшли ігри першого туру чемпіонату країни з регбі-7.

Змагання проводилися серед команд Суперліги.

У насиченому протистоянні з киянами з «Ребелс» наші земляки змогли здолати команду суперника з рахунком 19:14, а після - зустрілися з харківським «Олімпом», поступившись 0:57.

Після групових ігор «Гірники» поборолися за першість в стикових матчах, зустрівшись з РК «Сокіл». Підсумок гри - 12:10 на користь противника.

За підсумками командних протистоянь турнірна «Гірник» посів почесне 6 місце з 12.

Президент федерації Євген Дудка коментує: «Результатами першого туру задоволений, спасибі гравцям і криворізькому залізорудному комбінату за плідну підготовку і важку перемогу над «Ребелс». Думаю, команда на правильному шляху».

Також, у минулі вихідні в нашому місті пройшли ігри першого туру фіналу чемпіонату України з регбі серед юнаків.

Серед учасників: представники Києва, Хмельницького, Івано-Франківська, Донецької області, Ірпені, Одеси та Кривого Рогу.

Наші спортсмени здолали команду ДЮСШ-2 з Івано-Франківська, команду Харківської області, перемогли в суперництві зі збірною Донецької області і зіграли в нічию з гравцями обласного ДЮСШ з Одеси.

Поступилися наші юні регбісти команді ДЮСШ з Ірпені, «Буревіснику» з Хмельницького та колективу «Лидерс» з Одеси.

В результаті юні криворіжці займають також шосте місце серед команд в турнірній таблиці.

«Ми з дітьми, їх батьки та гостьові команди задоволені і приємно здивовані рівнем проведення змагання і якістю газону, на якому пройшов турнір. Спасибі за це голові федерації регбі Кривого Рогу.

Наші хлопці проявили сильний характер. Півтора року - малий тренувальний досвід в порівнянні з суперниками (4-5 років), але діти показали хороший результат і я ними пишаюся. У другому турі криворіжці зустрінуться з київським «Політехніком» і командою обласного ДЮСШ з Одеси. У нас є всі шанси потрапити в п'ятірку найсильніших і поборотися за медалі чемпіонату », - заявив тренер дитячої збірної Святослав Миненков.

Тепер «дорослі гірники» зіграють у другому турі чемпіонату, який відбудеться у Львові вже 2 червня і поборються за п'яту сходинку в таблиці.

А заключний (другий) етап чемпіонату серед юнаків відбудеться в Хмельницькому 29 і 30 вересня.

Пишаємося нашими спортсменами і бажаємо їм нових перемог.