Бійців АТО з Дніпропетровщини запрошують на безкоштовні курси з айкідо

Бійці АТО можуть спробувати себе в японському бойовому мистецтві айкідо, відновити фізичну та психологічну форму.

Безкоштовні заняття для демобілізованих організували ДніпроОДА та обласна федерація айкідо. Про це повідомив радник голови ДніпроОДА, ветеран АТО Іван Начовний. 
«Ми вже проводили такі заняття. Цього разу запрошуємо до нової групи десять учасників АТО, які бажають долучитися до філософії східних єдиноборств та зайнятися айкідо», – розповів Іван Начовний. 
 

"Айкідо – це чудовий спосіб відновлення і збереження здорового тіла, тренування дозволяють швидше повернутися до мирного життя, - відзначив президент Дніпропетровської обласної федерації айкідо Ігор Снітівкер. - Демобілізовані займаються разом з іншими, ми не робимо для них окремих груп. Записатися на тренування можна будь-коли».. 
 

Хлопці, які вже відвідували курси, залишилися задоволеними. Кажуть, заняття підійдуть не тільки спортивно підготовленим людям, але й новачкам. Тренер знаходить індивідуальний підхід до кожного учасника, враховуючи його фізичну підготовку та моральний стан. 
«Я був вражений, коли потрапив на заняття. Кожен знайде щось своє: в айкідо є акцент як на фізичне навантаження, так і на духовний розвиток. Це – унікальний вид спорту, рекомендую його всім», - поділився учасник АТО Олександр Тютерєв. 

Тренери обласної федерації айкідо будуть проводити заняття тричі на тиждень у спорткомплексі Національного університету ім. Олеся Гончара в Дніпрі по вул. Козакова, 12.

Заявки приймають у Центрі допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1, 1-й поверх, тел.: (056) 742-86-62, (068) 679-89-61.