21 березня в місті відбудеться лекція-концерт «Світова класика українською мовою»

         Завтра о 13:40 у залі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету відбудеться лекція-концерт «Світова класика українською мовою» за участі українського музикознавця, лауреата премії Миколи Лисенка, доктора філософії з мистецтва Валентини Кузик (м. Київ)

        Організаторами заходу виступають музично-хореографічне відділення факультету мистецтв й факультет української філології Криворізького державного педагогічного університету та Національна всеукраїнська музична спілка. 

        Мета лекції-концерту – популяризувати світову класику українською мовою, донести широкому загалу світове поетичне мистецтво. Спільний проект двох факультетів дасть можливість звучати не лише музиці, вокалу, а й поетичному слову. Виконуватимуться твори зарубіжних композиторів та письменників у перекладах українською мовою, зокрема М. Рильського та Л. Ревуцького.

        Довідково. Валентина Кузик – відомий і знаний в Україні музикознавець, яка популяризує національну музичну культуру, виступає з доповідями в філармонії, академії, представляє громадськості різноманітні творчі музичні проекти на телебаченні та радіо. В. Кузик є дослідницею творчості автора славнозвісної обробки «Щедрика» М. Леонтовича, а також Л. Ревуцького, який вважається найвпливовішим діячем української музичної культури своєї епохи.