18 червня – День дільничного інспектора поліції

         Цей день став професійним святом у 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України.

         Професія дільничного по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, оскільки посадові обов’язки таких поліцейських дуже різноманітні. Це захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота тощо.

         Спокій мешканців, відчуття захисту великою мірою залежить саме від дільничних інспекторів, їхнього професіоналізму й організованості. У будні й свята вони не полишають свій пост, першими реагують на людську біду, складні непередбачувані ситуації, першими з'являються на місці злочину. У будь-який час доби до дільничних звертаються громадяни, що потребують підтримки й захисту.

         Тож щиро вітаємо всіх представників цієї почесної правоохоронної діяльності з професійним святом. Бажаємо здоров'я, натхнення та невичерпної наснаги. Нехай ваш почесний обов’язок завжди озивається людською вдячністю.

         Дивіться також: БУДНІ ДІЛЬНИЧНИХ. Як працюють та які питання нині вирішують криворізькі дільничні? Розпитувала правоохоронців наш журналіст Дар'я Ворона.